Monta? video Monta? komputerowy Postprodukcja Produkcja filmowa

Mapa strony

MONTAŻ VIDEO

Posiadają Państwo materiał nagrany kamerą, ale oglądanie go w całości jest zbyt nużące ? Koledzy i koleżanki zasypiają już po 10 minutach oglądania ? A może mają Państwo kilka materiałów, które chcieliby złączyć w jeden?

Nie ma nic prostszego niż zmontowanie takiego materiału do formy krótszej, bardziej interesującej, skupiającej się na najważniejszych elementach zarejestrowanego wydarzenia, zilustrowanie obrazu dodatkową muzyką, komentarzem lektora bądź napisami.

Materiał taki możemy nagrać na płytę DVD, zapisać w formacie Flash, co pozwoli umieścić go w Internecie, lub w jakimkolwiek innym, odpowiadającym Państwu formacie.

ulotki A4

W zalezności od potrzeb realizujemy montaż:

  • techniczny - czyli łączenie ze sobą kolejnych ujęć w całość lub
  • kreatywny - nadanie całości zamierzonego kształtu w zależności od wymagań Klienta. Efektem końcowym może być skrót wydarzeń, krótszy i bardziej dynamiczny klip/spot bądź inna ustalona wcześniej forma.

Montaż techniczny wykonujemy już od 50 zł za godzinę pracy montażysty, przy czym staramy się z góry ustalić ilość potrzebnego czasu na montaż dostarczonych przez klienta materiałów.

Istnieje możliwość wzbogacenia montażu o następujące elementy:

  • dodatkowy komentarz lektorski,
  • wykorzystanie podkładu muzycznego
  • wzbogacenie materiału o dodatkowe grafiki

Zrealizowane materiały udostępniamy klientowi w wybranym przez niego formacie video. Na życzenie klienta możemy dostarczyć dowolną ilość kopii płyty DVD (z indywidualnym autoringiem), proponujemy także wykonanie etykiet na płyty, okładek na pudełka, których posiadamy szeroki wybór. Istnieje również możliwość wykonania authoringu Flash na potrzeby umieszczenia filmu w Internecie.

Wszystkie podane ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.

Design © 2007 by Pixelia