Logo Rollupy Ulotki Foldery Wizytówki Strony www Kalendarze 2012

Mapa strony

OFERTA

Identyfikacja

Profesjonalnie przygotowana identyfikacja wizualna zaprojektowana przez specjalistów, będzie stanowić trzon reklamowy firmy, podnosząc klasę Twojej marki na rynku.
Przy opracowywaniu identyfikacji uwzględniamy wszelkie aspekty działalności firmy/instytucji, specyfikę oferowanych towarów i usług oraz charakterystykę grupy docelowej i otoczenia.

Poligrafia

Materiały drukowane, ciągle pełnią bardzo ważną rolę. Oprócz tego, że przekazują informacje przede wszystkim wzbudzają chęć posiadania, wypróbowania, dokonania zakupu. Oddajemy do Państwa dyspozycji kreatywne i doświadczone studio graficzne.

Wystawiennicze

Jesteśmy importerem i producentem systemów wystawienniczych. Nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości przez co zapewniają trwałość na długie lata.

Media i Multimedia

Internet staje się podstawowym źródłem informacji o Twojej firmie, jej działalności i ofercie handlowej. Nasi klienci zauważyli, że strony www dają nieograniczone możliwości. Reklama w Internecie dostępna jest 365 dni w roku.

Reklama zewnętrzna

Niezbędnym elementem każdego przedsięwzięcia gospodarczego jest reklama zewnętrzna. Celem reklamy jest nie tylko popularyzacja lub zwiększenie zapotrzebowania ale przede wszystkim komunikacja wizualna.

Gadżety reklamowe

Gadżety odgrywają coraz większą rolę w reklamie i promocji firmy. Mają wiele zalet. Bezustannie przypominają Państwa firmę, usługę czy też produkty. Wzmacniają więź w relacjach klient-reklamodawca. Dobrze dobrany gadżet nie tylko buduje wizerunek firmy świadczy również o tym, jakie mamy nastawienie do klienta.

Kalendarze

Kalendarze to doskonały sposób by utkwić w pamięci Klientów przez co stają się doskonałą formą reklamy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, z siły znaczenia takiego przekazu, jednak wszyscy specjaliści od reklamy dobrze wiedzą, że spójna identyfikacja wizualna buduje świadomość i rozpoznawalność marki.

Produkcja Video

Wraz z rozwojem technik multimedialnych, zwiększeniem przepustowości łącz internetowych oraz wzrostem popularności filmów video ruchomy obraz stał się powszechnym sposobem prezentacji własnej marki, oferty, wizerunku. Stał się nieodłącznym elementem kampanii reklamowych, prezentacji oraz wizytówką firmy. Śmiało stwierdzić można, iż jest to technologia przyszłości, która z każdym dniem staję się coraz bardziej obecna w świecie.

Design © 2007 by Pixelia