Ulotki reklamowe z lakierem UV A4 A5 A6 DL sk?adane Foldery

Mapa strony

ULOTKI REKLAMOWE

opis | pakiety i ceny | realizacja

Wybierz pakiet spełniający Twoje potrzeby, bądź skontaktuj się z nami, a my stworzymy pakiet specjalnie dla Ciebie. Masz wiele możliwości złożenia zamówienia: fax, telefonicznie lub mailem. Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z Tobą wysyłając Ci kwestionariusz. To dzięki niemu spełnimy Twoje życzenia, każda Twoja uwaga pozwoli nam lepiej poznać Twoje oczekiwania. Wszystko to sprawi, że otrzymasz unikalną ulotkę, dostosowaną do Twojej filozofii firmy.

KROK 1

Proces tworzenia projektu uruchamiany jest po zaksięgowaniu pierwszego przekazu lub przelewu bankowego w wysokości 50% wartości wybranego pakietu. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do przygotowania koncepcji projektów. W zależności jaki pakiet wybrałeś otrzymasz określoną ilość propozycji, które zawsze będą różnić się stylem.

KROK 2

Punkt ten zależy od Ciebie, w tym momencie decydujesz się na koncepcję ulotki. Proponujesz ścieżkę pomysłów którymi będziemy podążać, jak kolor, styl, grafika. Resztą zajmujemy się my. Otrzymujesz gotowe projekty, które będą czekać na Twoją ocenę. W zależności od pakietu przysługuje Ci określona ilość korekcji. Z doświadczenia wiemy, że proces ten obejmuje 2 korekty. Po tym okresie będziesz dumny ze swojej ulotki. Jeżeli zdarzy się inaczej będziemy pracować dalej abyś mógł nas kiedyś polecić.

KROK 3

Po spełnieniu wszystkich punktów z Twojego Pakietu wystawiamy fakturę VAT. Pozostałe 50% pokrywa koszty przekazania klientowi zrealizowanego projektu. Po zaksięgowaniu wymaganej kwoty przesyłamy Ci za pomocą Poczty Polskiej lub kuriera zrealizowane zamówienie. Na terenie Trójmiasta zapewniamy dowóz pod wskazany adres.

KROK 4

Poleć nas Swoim bliskim znajomym.

Design © 2007 by Pixelia